Haber

13 Aralık Salı Hava Durumu: Bugün hava nasıl olacak? Yağacak mı?

Aralık ayının ortasına geldiğimiz bu günlerde yurdun geneli yağışlı bir hava yaşarken, bazı bölgelerde kar yağışı yüzünü gösterdi. Vatandaşlar dışarı çıkmadan önce günlük hava durumunu kontrol ediyor. Peki bugün hava nasıl olacak? Salı günü yağmur yağacak mı? İşte 13 Aralık Salı günü İstanbul, Ankara, İzmir ve yurt genelinde hava durumu tahmini…

Bugün (13 Aralık) hava nasıl olacak?

Son değerlendirmelere göre: Parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzey ve doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, Güneydoğu Anadolu, Malatya ve Elazığ çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, gökgürültülü sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. yer yer, Doğu Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğu kesimlerinin sulu kar ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların gece saatlerinden sonra özellikle Marmara’nın güneyi, Kıyı Ege ve Manisa çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

SICAKLIK:Ülkemizin kuzeybatı kesimlerinde azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı, iç kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde ise mevsim normalleri civarında olacağı iddia ediliyor.

RÜZGÂR:yarın çok güneyli, yarın Güneydoğu Anadolu’da doğu ve kuzeydoğu yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette, yarın Marmara’nın kuzeyi ile Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde (40-60 km) esmesi tahmin ediliyor. / h) yerlerde.

13 Aralık Salı İstanbul Hava Durumu

İstanbul’da havanın gün boyu çok bulutlu ve aralıklarla yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının en yüksek 14 derece, en düşük 7 derece olduğu varsayılmıştır.

13 Aralık Salı Ankara Hava Durumu

Ankara’da bugün hava sıcaklığının en yüksek 11 derece, en düşük ise 7 derece olması bekleniyor. Havanın sabahın ilk saatlerinde çok bulutlu, ardından gün boyu kapalı ve yağışlı olması bekleniyor.

13 Aralık Salı İzmir Hava Durumu

İzmir’de bugün hava sıcaklığının en yüksek 17, en düşük 14 derece olacağı iddia ediliyor. Havanın gün boyu yağmurlu olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu